Група компаній «Захід-Схід Груп»

Створена у 2005 році та об’єднує в своєму складі компанії науково-виробничого, конструкторського, інжинірингового, будівельного, консалтингового, інвестиційного, логістичного та оптово-торговельного напрямків.
До складу “West-East Group” входять наступні компанії:

ТОВ “Захід-Схід Консалтінг”
Науково-технічні розробки, інвестиційна діяльність;

ТОВ “КЛЦ-1”
Оптова торгівля, співпраця з підрозділами ООН в Україні (МОМ, ЮНІСЕФ, ПРООН, ЮНОПС, УВКБ);

ТОВ “КЛЦ-2”
Логістичні послуги. Формування та поставка продукції для підрозділів ООН: гігієнічні набори, товари господарсько-побутового та гігієнічного призначення.

ТОВ “УКРТЕХНОВОГНЕЗАХИСТ”
Оптова торгівля, ремонтно-будівельні роботи.

У перші роки своєї діяльності компанія була орієнтована на надання консалтингових та логістичних послуг. Згодом, компанія стала засновником щомісячного аналітичного інформаційного журналу “Транспорт і логістика”, а також активним діячем Української ліги логістики і складування.
truck-vehicle-with-trailers-in-background
interior-of-large-distribution-warehouse-with-shelves-stacked-with-palettes-and-goods-ready-for-the-market

З 2015 року компанія активно співпрацює з ООН, Міжнародною організацією з міграції в Україні в реалізації гуманітарних програм для ВПО (вимушено переміщених осіб). Згодом, компанія провела процедуру ребрендингу і була перейменована в ТОВ “Захід-Схід Консалтінг” і очолила групу компаній “West-East Group”.,

З 2015 року компанія ТОВ “Захід-Схід Консалтинг” змінила напрямок діяльності на проектне впровадження інноваційних технологій і займається питаннями розробки полімерних будівельних і дорожньо-будівельних матеріалів нового покоління. В активі компанії ряд розробок світового рівня (Патенти, ТУ, …): сіркоасфальтобетони, сіркобетони, високоміцні композитні матеріали.,
road-construction

“West-East Group” реалізовано понад 40 контрактів з ООН на загальну суму близько 4 млн. доларів США.

Особливою гордістю «West-East Group» є розробки екологічно чистих матеріалів і zero emission технологій.

Наші розробки повністю відповідають Концепції Green Deal та Концепції сталого розвитку.

Ми орієнтовані на роботу з міжнародними екологічно-орієнтованими організаціями, грантовими програмами з інновацій та екології, інвестиційними організаціями і компаніями, зацікавленими в новітніх технологіях.

Вектор роботи групи компаній “West-East Group” – сталий розвиток.

вул. Хрещатик 34, оф 715,
Київ, Україна

Email: info@west-east.com.ua
Телефон: +38 067 533 49 09